Fitness

NO PAIN NO GAIN! SAY YES TO FITNESS!بهترین مبارزه با اعتیاد و رژیم دیکتاتوری اسلامی®Rebel Fitness©آماده باش رزمی
https://www.facebook.com/groups/1996362390690795/about/
ورزش تنها سلاح پر قدرت بر علیه دیکتاتورها ,چرا جمهوری اسلامی از ورزش و سلامتی
وحشت دارد؟ به این فیلم توجه کنید۰۰۰
نقش سپاه و کارگزاران نظام در قاچاق و ترویج اعتیاد
در دهه ۶۰ یکی از دیپلماتهای سابق رژیم بنام ابوالفضل اسلامی فاش ساخت که همزمان با کاهش قیمت نفت و نیاز رژیم به خرید سلاح از بازار سیاه با موافقت آیت الله خمینی؛ خامنه ای و رفسنجانی؛ فعالیت سپاه در زمینه قاچاق مواد مخدر به ایران؛ منطقه و اروپا شروع شد که هنوز هم ادامه دارد . باین ترتیب ترافیک مواد مخدر از افغانستان و ایران به نقاط مختلف جهان و توزیع آن در داخل کشور؛ یکی از منابع درآمدهای مالی سپاه میباشد. گزارشهای رسمی و حکومتی، دست داشتن دستگاه های نظامی و امنیتی ایران بخصوص سپاه پاسداران در قاچاق مواد مخدر را تائید می کنند. سران رژیم بویژه سران سپاه و از جمله محمدرضا نقدی فرمانده بسیج از گردانندگان مافیای مواد مخدر در ایران هستند که چند سال گذشته در همین سرتیپ دوم عبدالله عراقی فرمانده واحد سپاه در تهران بزرگ و محسن رفیقدوست وزیر پیشین سپاه از گردانندگان دیگر باندهای مخوف قاچاق در ایران بودند که در گذشته با قاچاقچیان اروپای شرقی در ارتباط بودند. سجاد حق پناه از مسئولان پیشین اطلاعات سپاه گفته است شماری از فرماندهان سپاه در قاچاق مواد مخدر مستقیما دست دارند و تریاک خریداری شده از افغانستان؛ زیر نظر آنان در آزمایشگاههای داخل ایران به هروئین و مرفین تبدیل میشود. این فرمانده در ادامه می افزاید هروئین و مرفین تولید شده در ایران از طریق شبکه های شریک در خارج و با استفاده از امکاناتی چون اسکله؛ فرودگاه؛ کشتی و کامیون که در اختیار سپاه پاسداران است در داخل و یا خارج ارسال و توزیع میشود.

بعلاوه سجاد حق پناه همچنین گفته است سپاه از دهها اتوبوس حامل زائران ایران به عراق؛ ترکیه و سوریه برای نقل و انتقال هزاران کیلو مواد مخدر استفاده میکند.

بدلیل همین دست داشتن فرماندهان سپاه و کارگزاران رژیم در کنترل ترافیک قاچاق مواد مخدر به ایران و دیگر نقاط جهان بود که چند سال پیش؛ وزیر اطلاعات سابق و دادستان کل کشور دری نجف آبادی اروپا را تهدید میکرد که در صورت ادامه فشار به ایران؛ برای توافق بر سر برنامه هسته ای؛ درب ورود قاچاق مواد مخدر به اروپا را خواهد گشود و یا مصطفی پور محمدی وزیر کشور دولت نهم و وزیر دادگستری فعلی؛ با اشاره به دست داشتن مقامات رژیم در قاچاق مواد مخدر در دیماه سال ۱۳۹۱ گفته بود ترانزیت مواد مخدر با هر شکلی خیانت به بشریت است؛ هیچ منفعت و خیری در آن نیست که یک دستگاه آن را انجام بدهد.

منابع خارجی هم بر دخالت سپاه پاسداران در قاچاق مواد مخدر تأکید دارند برای مثال روزنامه واشنگتن پست در اواخر سال ۲۰۱۱ طی مقاله ای نوشت سپاه قدس بفرماندهی قاسم سلیمانی با حزب الله لبنان و کارتل های قاچاق در آمریکای لاتین در تجارت و ترانزیت مواد مخدر در سراسر جهان حتی به آمریکای لاتین همکاری دارند و یا وزارت خزانه داری آمریکا در تاریخ هفتم مارس سال ۲۰۱۲ طی بیانیه ای؛ سرتیپ پاسدار غلامرضا باغبانی از فرماندهان ارشد سپاه قدس را قاچاقچی بین المللی مواد مخدر معرفی کرد و او را تحت تعقیب قضائی قرار داد. وی متهم شده بود که به قاچاقچیان افغان اجازه داده است که با عبور از خاک ایران مواد مخدر را به کشورهای اروپائی بفرستند.

همچنین در سال ۲۰۱۱، بیست و پنج عضو یک شبکه قاچاق مواد مخدر در باکو دستگیر شدند؛ حداقل هشت تن از دستگیرشدگان از افراد کارمند محلی سفارت ایران در شهر باکو بودند. آنها بعد از دستگیری به عضویت در فعالیتهای برون مرزی سپاه اعتراف کردند. همچنین سایت افشاگر ویکی لیکس به نقل از روزنامه دی ولت با اشاره به نقش سپاه پاسداران در قاچاق مواد مخدر می نویسد درآمد سپاه پاسداران از قاچاق مواد مخدر به اروپا بالغ بر چندین میلیارد یورو است.

یکی از انواع مواد مخدر شیشه یا کریستال نام دارد. این ماده مخدر؛ بیشتر مورد علاقه جوانان میباشد و عمدتا در تهران و اسلامشهر تولید میشود. بعد از تولید؛ علاوه بر توزیع در داخل کشور؛ به کمک شبکه های قاچاق سپاه به کشورهای همسایه هم صادر میشود که بخاطر آن کشورهای ارمنستان و ترکیه؛ بارها به ایران اعتراض کرده اند. واقعیت این است که سپاه پاسداران متهم اصلی قاچاق و ترانزیت مواد مخدر تولید شده در افغانستان به ترکیه و اروپاست. سپاه همچنین مالک و مؤسس شمار زیادی از لابراتورهای تولید شیشه و توزیع آن در میان جوانان ایران میباشد و بسیاری از سرشبکه های قاچاق مواد مخدر تحت حمایت سپاه پاسداران قرار دارند بنابراین نمایش دروغین و ظاهری کشف شبکه های قاچاق و یا امحای مقداری مواد مخدر کشف شده توسط آنان؛ به قصد فریب افکار عمومی و لاپوشانی نقش خود در ابتلای میلیونها جوان مأیوس از زندگی و آینده به مواد مخدر صورت میگیرد. مواد مخدر تجارتی پر سود برای برخی

source